Apotex Paracetamol 500mg - 50 tabletten

€ 2,65
Apotex
50tab
Apotex Paracetamol 500 mg, 50 tabletten
 
Geneesmiddel RVG 52239
 
Paracetamol Apotex 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde pijnstillende en koortsverlagende geneesmiddelen.

clear

Levertijd?

Thuisbezorging

Binnen 1 tot 3 werkdagen in huis
je ontvangt je bestelling binnen 1 tot 3 werkdagen in huis
Onbekende levertijd
er geldt een onbekende levertijd voor dit product

Kent je product een onbekende levertijd en wil je meer informatie wanneer wij het product verwachten? Of misschien ben je wel op zoek naar een vervangend product? Stuur ons dan een bericht en wij zoeken het voor je uit. Meld bij je bericht de unieke ean-code, zodat wij weten om welk product het gaat. 

Stuur ons een bericht

Levertijd(info)
Aantal
1

Toepassing
Paracetamol Apotex 500 mg wordt gebruikt bij:
- hoofdpijn
- koorts en pijn bij griep en verkoudheid
- koorts en pijn na vaccinatie
- kiespijn
- zenuwpijn
- spit
- spierpijn
- menstruatiepijn
 
Niet gebruiken bij
Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen die in dit geneesmiddel zitten.

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Een tablet bevat 500 mg paracetamol. 
De andere stoffen in dit middel zijn maïszetmeel, gelatine, croscarmellose natrium en 
magnesiumstearaat. 

Gebruik:
De aanbevolen dosering is:
Kinderen van 4 tot 6 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 3-4 maal per dag. 
Kinderen van 6 tot 9 jaar: een halve (½) tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Kinderen van 9 tot 12 jaar: één tablet van 500 mg 3-4 maal per dag.
Kinderen van 12 tot 15 jaar: één tablet van 500 mg 4-6 maal per dag.
Volwassenen: één of 2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten per dag. 
De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor de jongste kinderen in de betreffende 
leeftijdscategorie.
 Dit middel is niet geschikt voor kinderen jonger dan 4 jaar. 
 Tussen twee innamen dient minstens 4 uur te liggen.
 Niet gebruiken in combinatie met andere paracetamol bevattende producten.
 De aangegeven dosering niet overschrijden.
 Wanneer de symptomen van pijn en/of koorts weer opkomen, kan toediening
   herhaald worden volgens aangegeven doseringsschema.
 Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger,
  of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt
  en een 
arts te worden geraadpleegd.
 
Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant
Apotex Nederland BV
Archimedesweg 2
2333 CN Leiden

Apotex
DR8712755212691
2020-04-08

Datasheet

Merk
Apotex
Inhoud
50tab

Apotex Paracetamol 500mg -...

€ 2,65